Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Poszukujemy kandydata/tki na stanowisko kierownicze w markecie spożywczo-przemysłowym w Zalewie.

Kierownik zmiany
Zalewo

Obowiązki

- bezpośredni nadzór nad pracą podległych pracowników,
- dopilnowywanie obowiązujących cen i oznaczania ich na towarach,
- dopilnowywanie przestrzegania dyscypliny pracy,
- szkolenie personelu w czasie pracy, służenie mu radą i pomocą,
- prowadzenie obowiązującej dokumentacji,
- sprawdzanie ilości przyjmowanych towarów i opakowań oraz zgodności z dokumentami dostaw,
- przestrzeganie i nadzór nad właściwym przechowywaniem towarów handlowych oraz nad właściwą jakością towarów wprowadzanych do sprzedaży
- umiejętność sprawnej i rzetelnej bezpośredniej obsługi klienta,
- eksponowanie towarów;
- czuwanie nad wnikliwym, prawidłowym i szybkim załatwianiu reklamacji konsumentów dotyczących wad jakościowych i braków ilościowych;
- rzetelne wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w handlu spożywczo-przemysłowym),
- umiejętność zarządzania i pracy z ludźmi,
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
- komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji.

Oferujemy

- kompleksowy pakiet szkoleń wprowadzających, przygotowujących do pracy zgodnie z wymaganiami sieci;
- umowę o pracę;
- stabilne, pewne, długofalowe zatrudnienie;
- dużą samodzielność w zarządzaniu sklepem i podległym zespołem;
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
 - niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- wsparcie wszystkich działów funkcjonujących w firmie w całym okresie współpracy,
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i predyspozycji.