Praca KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU
Starachowice

Obowiązki

  • rozpoznawanie rodzaju awarii maszyn;

  • naprawa maszyn produkcyjnych;

  • nadzór nad procesem naprawczym;

  • utrzymanie systematycznej pracy linii i urządzeń produkcyjnych;

  • kontrola pracy maszyn produkcyjnych;

  • kontrola pracy podległego zespołu;

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (poparte kilkuletnią praktyką);

  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu budowy maszyn, pneumatyki i hydrauliki oraz biegła znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność identyfikacji i usuwania usterek;

  • przynajmniej 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu;

  • umiejętność pracy w grupie;

  • dobra organizacja pracy;

  • nadzór nad podległym personelem;

  • samodzielność oraz dyspozycyjność;

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie;

  • dokładność, rzetelność, sumienność;

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;

  • stabilność zatrudnienia;

  • motywacyjny system premiowy;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;

  • miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

Envo Sp. z o.o.