Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Techniczny Obiektu

Dodano: 07.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. Obecnie do obsługi naszych obiektów poszukujemy:

Kierownik Techniczny Obiektu

Katowice

Opis stanowiska:

  • Bieżące utrzymanie techniczne obiektów: nadzór i obsługa przeglądów, wynikających z prawa budowlanego oraz przeglądów urządzeń wynikających z dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • Opracowywanie rocznych harmonogramów przeglądów instalacji technicznych i urządzeń zainstalowanych w budynku – w tym rozliczenia mediów,
  • Nadzór nad służbami technicznymi oraz firmami zajmującymi się przeglądami serwisowymi, pracami konserwacyjnymi, gwarancyjnymi, realizacją prac dodatkowych i remontowych,
  • Prowadzenie i zapewnienie aktualności, kompletności dokumentacji zgodnie z zaplanowanym harmonogramem,
  • Codzienna współpraca z Property Managerem, Właścicielem Nieruchomości oraz Najemcami/Użytkownikami obiektu,
  • Nadzór i bieżące aktualizacje budżetu oraz umów serwisowych,
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami, sporządzanie kalkulacji ofertowych, zarządzanie pracami dodatkowymi oraz realizowanymi projektami,
  • Nadzór i koordynacja nad pracą zespołu technicznego odpowiedzialnego za utrzymanie techniczne obiektu (harmonogram, grafik pracy),
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych, materiałów, narzędzi,
  • Raportowanie z zakresu prowadzonych czynności budynkowych,
  • Koordynacja obiegu dokumentów (faktury, umowy serwisowe, zapytania ofertowe).

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne /preferowana specjalność: elektryczna/mechaniczna/ automatyka/ budownictwo,
  •  Praktyczna wiedza z funkcjonowania budynków (instalacje elektryczne, instalacje niskoprądowe, instalacje chłodu, etc) poparta minimum 2-letnim doświadczeniem,
  • Uprawnienia SEP (D+E),
  • Umiejętności interpersonalne pomagające w kontaktach z Właścicielami, czy Najemcami obsługiwanego obiektu,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office /Word, Excel/ AutoCAD/ Systemy CAFM,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów pracy,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych,
  • Pakiet benefitów - Opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia,
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca,
  • Niezbędne narzędzia pracy.