Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Sali

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Restauracja w centrum Karpacza poszukuje do swojego zespołu otwartej, zorganizowanej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Sali
Jelenia Góra

Obowiązki

  • obsługa gości
  • współpraca z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień
  • organizacja pracy podczas prowadzonej zmiany

Wymagania

  • doświadczenia w restauracji z kuchnią europejską lub kuchnią w hotelu gwiazdkowym
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  •  stałe zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole i przyjemniej atmosferze

Kontakt: +48 797 907 910

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.