Praca Kierownik Robót Sanitarnych

Dodano: 10.11.2021

Kierownik Robót Sanitarnych
Płock
/12/11/2021/WM

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy we współpracy z kierownikiem kontraktu,
  • Koordynacja robót w zakresie instalacji: HVAC, cieplnych, gazowych, wodnokanalizacyjnych oraz sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu,
  • Tworzenie kosztorysów robót branżowych,
  • Weryfikacja i optymalizacja projektów budowlanych, wykonawczych oraz przetargowych,
  • Tworzenie ofert, analiza kosztów, negocjacje z podwykonawcami,
  • Współpraca z Zamawiającym,
  • Prowadzenie rozliczeń podwykonawców.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane inżynieria środowiska),
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót w zakresie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Praktyczna znajomość aplikacji MS Project oraz programu AutoCAD.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Samochód służbowy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowania do studiów podyplomowych oraz szkoleń.

Weronika Mierzwińska

Antal Responsible Consultant