HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) stworzona przez ludzi z olbrzymim doświadczeniem, która idealnie odpowiada na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.
Obecnie, dla swojego klienta, firmy instalacyjnej z wieloletnim doświadczeniem w branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót - instalacje sanitarne
Gdańsk
2018/G/KS

Obowiązki
• Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych prac
• Koordynowanie i nadzór nad robotami budowlanymi
• Nadzór nad pracownikami budowlanymi - stała ekipa do 10 osób

Wymagania
• Dobra znajomość programów MS Office i AutoCad
• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń metrów
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność pn- piątku od 7.00-17.00
• Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
• Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Udział w ciekawych projektach
  •  Pracę w stałym miejscu zamieszkania
  •  Samochód służbowy, telefon, komputer
  •  Pracę na terenie trójmiasta
  •  Bardzo sporadyczne, krótkie delegacje
  •  Wynagrodzenie od 5000-7000 netto

Uwaga! Do tej samej firmy poszukuję Brygadzisty bez uprawnień budowlanych !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Gdańsk

HR Partner Monika Pszuk