AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa.

Aktualnie dla naszego Klienta, firm, która zajmuje się wdrażaniem instalacji elektrycznych na obiektach szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik projektu z j. niemieckim

Berlin
KP/2018

Obowiązki

·        Nadzór nad harmonogramem, zakresem rzeczowym i finansowym prowadzonych projektów
·        Koordynacja prac projektowych
·        Komunikacja z firmami partnerskimi w zakresie zleconych prac
·        Rozwiązywanie problemów

Wymagania

·        Wykształcenie wyższe techniczne
·        Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
·        Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
·        Uprawnienia budowlane mile widziane

Oferujemy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje od zrealizowanych celów
·        Zapewnione mieszkanie, samochód, laptop i telefon
·        Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
·        Po okresie próbnym umowa o prace na czas nieokreślony

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Berlin

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.