Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Projektu - Farmy Wiatrowe

Dodano: 30.09.2021

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie projektami nadzoru nad budową farm wiatrowych. Jest to szansa dla doświadczonego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy budowie lądowej farmy wiatrowej o mocy min. 10 MWe
  • Znajomość procedur administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym w farmy wiatrowe
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji kandydata
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych
  • Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych
  • Świadczenia socjalne: opieka medyczna i karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku i inne
  • Dużą samodzielność
  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy

Informujemy, że administratorem danych jest Antea Polska S.A. z siedzibą w Katowice, ul. Dulęby 5 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.