Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Projektu (Dział Elektryczny)

ikona Dodano: 16.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów zgodnie z założonym harmonogramem oraz budżetem,
  • Organizacja i zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem,
  • Utrzymywanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz dyrekcją techniczną, Inwestora,
  • Planowanie i organizacja robót,
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów realizacyjnych,
  • Raportowanie w zakresie budżetu bieżącego oraz jego prognoz,
  • Zarządzanie fakturowaniem i należnościami firmy,
  • Prowadzenie prognoz kosztów i fakturowania klientów w rozbiciu na miesiące, umożliwiających raportowanie wyników finansowych oraz postępu prac w prowadzonych projektach,
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem,
  • Reprezentowanie Firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane w określonej specjalności (preferowane elektrotechnika, energetyka),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Min 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych na stanowisku Dyrektora Kontraktu/Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy, przy budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej o napięciu 110kV, 220kV lub wyższym,
  • Posiadanie jednego z certyfikatów- IPMA,PMP, Prince2 lub ukończenia studiów podyplomowych w zakresie zarządzania projektami,
  • Znajomość programu MS Office (Exel, MS Project),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Gotowość do pracy w delegacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach elektroenergetycznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, grupowe zajęcia z j. angielskiego).

Benefity

  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Jesteśmy jednym z największych Generalnych Wykonawców na polskim rynku i jednym z liderów na rynku partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Specjalizujemy się w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, elektroenergetycznym. Mamy w swoim dorobku ponad 400 km autostrad i dróg ekspresowych, liczne kompleksy mieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej, stacje elektroenergetyczne. Realizujemy projekty w formule PPP oraz jesteśmy inwestorem na rynku nieruchomości.

Jesteśmy częścią Grupy Mota-Engil, jednej z największych europejskich grup budowlanych, obecnej na 3 kontynentach, w 24 krajach, w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1997 roku, zatrudniając obecnie ponad 1000 pracowników.

Klauzula informacyjna więcej
Kierownik Projektu (Dział Elektryczny)
ikonaRożki
Mota-Engil Central Europe