Kierownik Oddziału – zostań kapitanem naszego okrętu!
Bydgoszcz

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się sprzedażą oraz wsparciem technicznym produktów z branży zabezpieczeń, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik Oddziału

KOGO SZUKAMY?

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B? Masz czynne prawo jazdy i jesteś gotowy do pracy w terenie? Obsługa pakietu MS Office nie jest dla Ciebie problemu?

Jeśli Twoja odpowiedź to 3 razy TAK to już prawie jesteś na naszym pokładzie!

Poszukujemy ambitnego Kierownika Oddziału, któremu chcemy zapewnić umowę o pracę w firmie istniejącej na rynku ponad 30 lat. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne wynagrodzenie i wysoki system premiowy nawet do 30% wynagrodzenia zasadniczego! Pracując z nami otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy - komputer, telefon oraz samochód z możliwością wykorzystywania również do celów prywatnych. Nie zaniedbujemy też rozwoju naszym pracowników, organizujemy szkolenia wewnętrzne i wyjazdowe. Do tego dorzucamy ubezpieczenia grupowe i szansę na rozwój. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

Do Twoich zadań będzie należało pozyskiwanie klientów oraz rozwijanie współpracy z aktualnymi partnerami. Chcemy, abyś wziął pod opiekę dwuosobowy zespół konsultantów techniczno-handlowych. Zależy nam również na efektywnym realizowaniu planu sprzedażowego. Działamy w trzech kanałach sprzedaży: tradycyjnej, inwestycyjnej i on-line.
Co powiesz na obowiązki? Na pewno dasz radę!

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

Od Ciebie oczekujemy około trzech lat doświadczenia z zakresu sprzedaży B2B. Miło jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, ale jeśli nie to średnie lub wyższe w zupełności wystarczy. Ważne też abyś miał czynne prawo jazdy kat. B i był gotowy do pracy w terenie.

Bydgoszcz

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.