Poszukujemy:

Kierownik oddziału
Olkusz

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych placówki na wymaganym poziomie
  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z pracą placówki
  • Podejmowanie lokalnych działań marketingowych
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w branży finansowej
  • Wiedza i wysokie umiejętności z obszaru sprzedaży, poparte sukcesami
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane doświadczenie w dziedzinie finansów, ekonomii, zarządzania
  • Znajomość lokalnego rynku finansowego
  • Konsekwencja i determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w SKOK „Centrum" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833 z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Olkusz

Kasa Centrum