Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Obiektu

ikona Dodano: 30.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad harmonogramem przeglądów planowanych instalacji i urządzeń
  • Wyznaczanie bieżących zadań dla podległego zespołu pracowników
  • Zarządzanie zespołem technicznym oraz prowadzenie spraw administracyjno-technicznych
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji realizowanych zadań
  • Raportowanie w zakresie działalności remontowej planowanej i awaryjnej

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, zarządzaniu nieruchomościami lub pokrewne
  • Wykształcenie techniczne w dziedzinach elektryki, klimatyzacji, energetyki lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów techniczno - organizacyjnych
  • Posiadanie świadectw kwalifikacji (SEP)

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej Spółce Veolii, w której dużo się dzieje i zdobędziesz nowe doświadczenia
  • Przyjazne przyjęcie i dobry klimat od samego początku
  • Współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą
  • Ciekawą pracę i ciągły rozwój. Lubimy inwestować w podnoszenie kompetencji naszych pracowników
  • Troskę o Twoje zdrowie i kondycję – opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW oraz dopłata do karty sportowej
  • Benefity z ZFŚS i inne zgodnie ze standardami Grupy
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy (14 sierpnia) Dzień Veolii
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Klauzula informacyjna więcej
Kierownik Obiektu
ikonaPoznań
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.