Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Magazynu

ikona Dodano: 31.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłej i prawidłowej pracy magazynu, nadzór nad przepływem towarów i wysyłką towaru do klientów
  • Tworzenie i realizacja budżetu oddziału
  • Umiejętność pracy z kosztami i ich redukcją
  • Umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów i podejmowania samodzielnych decyzji
  • Nadzór nad stanami magazynowymi oraz procesem inwentaryzacji
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi per oddział
  • Czynne uczestnictwo w budowaniu i realizacji zadań całego zespołu
  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów
  • Dbałości o przestrzeganie przepisów BHP i prawa pracy

Nasze wymagania

  • Masz min. dwuletnie doświadczenie w pracy w magazynie - warunek konieczny
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem, uczestnictwo w spotkaniach
  • Znajomość gospodarki magazynowej i związanej z nią dokumentacji,
  • Umiejętność organizowania pracy, kreatywność
  • Znasz systemy WMS
  • Wykształcenie mile widzialne wyższe logistyczne
  • Umiejętność zarządzania i motywacja do budowania efektywnego zespołu
  • Posiadasz świetną znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swojego oddziału magazynowego od podstaw - samodzielność w działaniach i wpływ na przyszły kształt rozwoju biznesowego firmy
  • Praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie stawiamy na work-life balance, rodzinną atmosferę, zrozumienie i wsparcie.

O nas

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy z nas jest wyjątkowy. Dołącz do i Ty!

Logistyka Magazynowa stanowi bardzo ważny produkt w naszym portfolio. Oferujemy skuteczne usługi gwarantujące bezpieczeństwo ładunków i kontrolę w nowoczesnym magazynie typu A+ (8 doc + 0). Powierzchnia umożliwia składowanie bardzo dużej ilości palet w regałach gwarantując swobodny dostęp do każdej z nich jak również z możliwością składowania blokowego. System zarządzania magazynem to WMS bazujący na globalnych kodach kreskowych GS1. Magazynowanie i obsługa towarów w magazynie również w kontrolowanej temperaturze. Nasi Klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy dzięki zewnętrznemu składowaniu i magazynowaniu. Prowadzimy szeroki zakres składowanych towarów dla branż takich jak: przemysł metalowy, artykuły spożywcze, opakowania, przemysł rolniczy, autmotive, branża meblarska itd.

Klauzula informacyjna więcej
Kierownik Magazynu
ikonaPruszków
Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.