Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Działu Badań i Rozwoju

ikona Dodano: 25.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem i laboratorium badawczym.
  • Realizacja projektów i zadań badawczych, m.in. związanych z opracowaniem nowych lub ulepszonych białek i enzymów rekombinowanych.
  • Realizacja usług badawczych z zakresu szeroko rozumianej biotechnologii.
  • Opracowywanie i optymalizacja metod produkcji, oczyszczania, formulacji i kontroli jakości produktów enzymatycznych.
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynacja badań, sporządzanie raportów z ich realizacji oraz opiniowanie uzyskanych wyników.
  • Przygotowywanie zakresu merytorycznego oraz biznes planu wniosków unijnych i projektów badawczych.
  • Zgłaszanie uwag i wprowadzanie zmian do procesów badawczych.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunku biotechnologicznym lub pokrewnym.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej oraz znajomość podstawowych technik biologii molekularnej oraz metod produkcji, oczyszczania i analizy enzymów rekombinowanych.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem lub laboratorium badawczym.
  • Kreatywne myślenie i zdolność poszukiwania rozwiązań.
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Samodzielność oraz zdolność planowania i organizacji własnej pracy.
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Niekorporacyjna kultura organizacji,
  • Pracę z produktami biotechnologicznymi w międzynarodowym, naukowym środowisku,
  • Bogaty pakiet benefitów, niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • lekcje kitesurfngu
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

  • spotkanie online z HR Business Partnerem
  • spotkanie online z bezpośrednim przełożonym członkiem zarządu
  • złożenie oferty pracy, zatrudnienie, wdrożenie do pracy

BLIRT S.A.

BLIRT to polska spółka biotechnologiczna, obecna na warszawskiej giełdzie NewConnect, która powstała w 2008 roku. Firma funkcjonuje w oparciu o hybrydowy model biznesu, łączący realizację własnych projektów naukowo - badawczych z laboratorium usługowym.

Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej, do badań naukowych i diagnostyki molekularnej, w szczególności enzymy i białka, zestawy do izolacji materiału genetycznego, odczynniki do PCR i RT-PCR.

Realizowane projekty badawczo-rozwojowe powstały we współpracy z wiodącymi naukowcami m.in. z Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Farmaceutycznego w Warszawie i innych jednostek naukowych.

Klauzula informacyjna więcej
Kierownik Działu Badań i Rozwoju
ikonaGdańsk
Blirt S.A.