Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Działu Analiz i Strategii Biznesu

ikona Dodano: 30.05.2022

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Kierownik Działu Analiz i Strategii Biznesu
Warszawa

Profil Kandydata:

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru analityki biznesowej (mile widziane doświadczenie w branży sprzedaży, finansowej, bankowości lub ubezpieczeniach);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • znajomość i zainteresowanie branżą e-mobility;
  • wysokie zdolności analityczne;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność oraz umiejętność prezentowania danych;
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Opis stanowiska:

  • stworzenie od podstaw oraz zarządzanie zespołem Działu Analiz w tym między innymi: rekrutacja i szkolenie zespołu badawczego;
  • tworzenie budżetu działu oraz nadzór nad jego realizacją;
  • tworzenie planów i strategii dla Działu Analiz;
  • koordynacja pracy zespołu, w tym nadzór nad prowadzonymi projektami, przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom oraz weryfikacja prawidłowości wykonania;
  • udział w realizowanych projektach badawczo – rozwojowych, w tym pozyskiwanie danych i przeprowadzanie analiz rynku elektromobilności w Polsce i za granicą;
  • analiza statystyczna danych rynkowych (m.in. statystyk sprzedażowych);
  • interpretacja wyników badań oraz prezentowanie wyników w postaci zbiorczych analiz, raportów, prezentacji i sprawozdań dla Zarządu organizacji;
  • analiza finansowa, produktowa oraz na potrzeby Spółki w zakresie wdrażanych rozwiązań;
  • współtworzenie strategii produktowej, cenowej i strategii dystrybucji;
  • opracowywanie oraz aktualizacja bazy danych produktowych, jak również tworzenie platformy wiedzy z tym związanej;
  • wdrażanie nowych technologii i rozwiązań z zakresu analiz i big data;
  • stała współpraca z interesariuszem wewnętrznym jak i klientem zewnętrznym.

ikonaWarszawa
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA