Firma Capital Work, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8510, wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:

Kierownik budowy/robót z językiem niemieckim

Miejsce pracy:  Niemcy (część wschodnia)

Warszawa

Obowiązki

  • nadzór nad realizacją robót w zakresie montażu rusztowań,
  • izolacji termicznych w przemyśle głównie energetycznym.

Wymagania

  • prowadzenie zespołów pracowników budujących rusztowania na obiektach przemysłowych  (elektrownie, zakłady chemiczne),
  • nadzorowanie prac,
  • organizacja pracy pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji (w języku niemieckim),
  • rozliczanie kontraktów/projektów,
  • dbanie o dostępność narzędzi i materiałów niezbędnych do realizacji pracy.
  • znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stałą pracę w dużej stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres Aplikuj z zamieszczoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Patrycja

Widzę, że pomimo braku aktualnych wpisów na forum, poprzednicy w bardzo pozytywny sposób opisywali pracę w Capital Work Sp. z o.o. Czy obecnie w firmie panuje rekrutacja? Osoby nie posiadające doświadczenia mają szansę ? Dajcie znać, tym bardziej, teraz gdzie dużo młodych osób przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy.

Justyna

Pracuje w tej firmie od dwóch lat i powiem ,że jest całkiem przyzwoicie. Co prawda wypłata zawsze mogłaby być większa ale i tak nie jest źle. Zadowolona jestem jak szybko można załatwić niektóre sprawy wystarczy,że zadzwonię do biura i pomoc udzielana jest szybko. Większość z was nie powinna płakać z powodu niskich zarobków bo jakby nie Capital Work to prawdopodobnie nie pracowalibyście nigdzie.

Justyna