Miejsce pracy: Cała Polska
Poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik budowy, robót SRK
Poznań
nr referencyjny: 17/10/2017

Opis stanowiska:

  • nadzór i koordynacja nad pracami w zakresie montażu i uruchomień urządzeń SRK,
  • odpowiedzialność za organizację i kierowanie budową,
  • zarządzanie zespołem pracowników na budowie,
  • współpraca z Kierownikiem Projektu i Inżynierem Budowy ze strony Klienta,
  • realizowanie budowy zgodnie z projektem i ustalonym budżetem,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i rozliczanie kosztów budowy,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert na roboty w zakresie SRK,
  • udział w wyborze podwykonawców i nadzorowanie ich pracy podczas realizacji,
  • nadzór nad zamawianiem, magazynowaniem i jakością materiałów budowlanych związanych z SRK
  • nadzór nad eksploatacją maszyn na budowie,
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • pomoc merytoryczna przy pozyskiwaniu kontraktów,
  • sporządzanie harmonogramów napraw i raportów w przypadku usterek gwarancyjnych urządzeń srk.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane w dziedzinie transportu kolejowego w specjalności: urządzenia zabezpieczenia i srk,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży srk,
  • uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej w zakresie urządzeń srk,
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń srk,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami srk,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, zdolności organizacyjne, łatwość komunikacji,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w zakresie budowy, eksploatacji i utrzymania urządzeń srk i łączności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • dużej staranności i odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności do pracy w delegacji.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres Aplikuj

W treści wiadomości należy zamieścić następujące informacje:

w temacie:

nr referencyjny oferty / nazwę stanowiska / województwo

w treści wiadomości:

  • nr referencyjny: proszę wpisać właściwą informację
  • nazwa stanowiska: proszę wpisać właściwą informację
  • województwo, na terenie którego mogę podjąć pracę: proszę wpisać właściwą informację
  • Imię i nazwisko: proszę wpisać właściwą informację
  • telefon: proszę wpisać właściwą informację
  • e-mail: proszę wpisać właściwą informację
  • mogę rozpocząć pracę od: format XX.XX.XXX
  • prowadzę działalność gospodarczą: tak/nie
  • zgoda na zatrudnienie na umowę o pracę: tak/nie
  • zgoda na zatrudnienie na umowę o dzieło: tak/nie
  • oczekiwany poziom wynagrodzenia/stawka na godzinę

Na dole CV lub w wiadomościach e-mail osoby powinny zamieszczać informację o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NET SERVICE CE Sp. z o.o. (ul. Ostrobramska 101/337, 04-041 Warszawa) właściciela marki TECHGRID jako administratora zbioru danych osobowych, w celach rekrutacyjnych. Administrator zapewnia dostęp do danych osobowych oraz umożliwia ich poprawianie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) oraz że wgląd do moich danych mogą posiadać potencjalni pracodawcy będący klientami NET SERVICE CE Sp. z o.o.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami