Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik budowy - kierownik robót

ikona Katowice
ikona Dodano: 26.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi na powierzonej budowie;
  • Organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prac pracowników własnych oraz firm podwykonawczych;
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora / nadzoru inwestorskiego;
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac;
  • Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o jakość prac na budowie;
  • Raportowanie postępów prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Uprawnienia budowlane lub w trakcie wykonywania;
  • Minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Umiejętność obsługi programów: AUTOCAD, NORMA PRO.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w firmie, która prężnie się rozwija i współpracuje z największymi Inwestorami na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata,
  • pracę w zgranym Zespole i partnerskie podejście,
  • możliwość dalszego rozwoju w firmie,
  • pracę przy realizacji naprawdę ciekawych projektów,
  • pakiet relokacyjny,

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EJMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EJMAX Sp. z o.o. jest firmą z branży budowlanej, wykonujemy własnym sprzętem kompleksowe prace ziemne od odhumusowania po warstwy konstrukcyjne.

Uczestniczymy w budowie największych hal magazynowych oraz dróg ekspresowych i autostrad.

Zatrudniamy ponad 150 osób i realizujemy kilkanaście kontraktów na terenie kraju.

Klauzula informacyjna więcej
Kierownik budowy - kierownik robót
ikonaKatowice
EJMAX Sp. z o.o.