Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowco C+E szukasz pracy na trasach międzynarodowych ?

ikona Dodano: 05.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 13150 - 14100 zł / miesiąc

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowco C+E szukasz pracy na trasach międzynarodowych ?
Mannheim

Obowiązki

  • praca na zestawie ciągnik siodłowy + naczepa typu silos (Mercedes,  Actros Mp4 auta z reguły 2-3 letnie)
  • przewóz produktów spożywczych
  • transport dalekobieżny po Niemczech oraz międzynarodówka (Austria, Holandia, Dania, Francja, Szwajcaria)

Wymagania

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
  • doświadczenie jako kierowca kat. CE z naczepą
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • praca od pon. do piątku, w wyjątkowych sytuacjach możliwa również praca w weekendy,
  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie miesięczne zależne od klasy podatkowej od 2800€ -3000€ netto
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • 25 dni urlopu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaMannheim
LUKSMANN HR