W celu bezposredniego zatrudnienia kierowcow z kat.CE prowadzamy rekrutacje dla naszego niemieckiego klienta z okolic Tübingen.

Kierowca z kat. CE
Tübingen

Obowiązki

  • transport żywności w Baden Wirtemberg ok.300km dzienne

Wymagania

  •  podst. znajomość j. niemieckiego
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako kierowca z kat. CE
  • mile widziane doświadczenie w cieżarowkach przegubowych

Oferujemy

  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie do uzgodnienia (ok.2.700€ Brutto)
  • zatrudnienie na cały etat, badź system 3:1
  • praca od Pon.-Piat.,na dwie zmiany,w godz. 00:00-10:00, ok.56h tyg.
  • możliwe nadgodziny
  • codzienny powrót na zakwaterowanie
  • stały pojazd i stałe trasy
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca w pensjonacie
  • zakwaterowanie opłaca pracownik ok.300€ mies.
  • pracodawca pokrywa 50% kosztów zakwaterowania
  • pracodawca pokrywa koszty podróży
  • premia roczna 1000€

Prosimy kierowac aplikacje na:

+49 3683 4664010

www.praca.click
Job 901

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Tübingen

Quickjobs.de