Praca Kierowca wózka widłowego czołowego- Niemcy

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
14 € / dzień
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

 UNIWORK Sp. z.o.o.- Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Kierowca wózka widłowego czołowego- Niemcy
Hamburg
10

Obowiązki
Niemiecka Firma zatrudni na niemieckich warunkach kierowców wózków widłowych czołowych

Miejsce pracy: Niemcy/Hamburg

Opis stanowiska pracy:

Praca polega na załadunku i rozładunku towarów wózkiem widłowym

Wymagania
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy
- niemiecka umowę o pracę
- Wynagrodzenie: od 14,00 euro/brutto/godzina
- Zapewnione tanie zakwaterowanie
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Praca na długi okres czasu

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Hamburg
UNIWORK Sp. z o.o.