Firma powstała z zamiłowania do zawodu i ciągłej chęci dostarczania usług transportowych najwyższej jakości. Posiadamy szeroką bazę transportowa i wyspecjalizowany tabor. Cenimy osoby zaangażowane, które do nowych zadań podchodzą jak do wyzwania, a nie jak do problemu.

Kierowca międzynarodowy kat. B

Augustów

Obowiązki:

  • praca na trasach międzynarodowych (UE) w systemie 4 tygodnie w trasie / 1 tydzień w domu lub 3 tygodnie w trasie / 1 tydzień w domu

  • nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towarów,

  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku,

  • dbałość o prawidłowe wypałnianie dokumantacji transportowej

  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji,

  • dbałość o powierzone narzędzie pracy.

Wymagania:

  • poszukujemy osób doświadczonych min 6 miesiecy w transporcie miedzynarodowym samochodem cieżarowym do 3,5T

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • poszukujemy osób odpowiedzialnych, kompetentnych i rzetelnych

  • znajomość przepisów dot. transportu miedzynarodowego samochodem cieżarowym do 3,5T

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia pracy - Renault Master 2015r (10 paletowe) lub Iveco Daily 2016 winda (10 paletowe) , nawigacja GPS

  • dynamiczną i interesującą pracę

  • możliwość rozwoju

Szczegółowe informacje udzielane są wyłącznie osobiście w siedzibie firmy po uprzednio umówionym spotkaniu

Tel. 501 734 398  :

Lucky Dip Sebastian Wajda ul. Radzymińska 326 lok 329A 05-091 Ząbki/Warszawa

anonim

(usunięte przez administratora)