Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca międzynardowy Tandem z ADR C+E K

ikona Fulda
ikona Dodano:wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

kierowanie Tandem w ruchu międzynarodowym

Kierowca międzynardowy Tandem z ADR C+E K
Fulda
KH/N/2023

Obowiązki

Wymagania
·        aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,
·        minimum roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E
·        podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego , komunikacja pisemna
·        dyspozycyjność do podjęcia pracy do stycznia 2023

Oferujemy
·        pracę w transporcie krajowym i międzynarodowym;

·        pracę w systemie 3/1 2500€ brutto + 14/29/40€ diety  bez systemu 2900€ brutto plus diety
                         z zachowaniem norm czasu pracy kierowców;
·        pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;
·        niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;
·        zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
·        pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania;
·        możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr+48  576 172 002:

Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

ikonaFulda
Werkservice