BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca kat.D -Zakwaterowanie!Bez doświadczenia! 2100€ + diety!
Erfurt, Coburg, Bamberg, Bayreuth

Obowiązki

  • jazda autobusem z automatyczną skrzynią biegów
  • praca bez systemu, darmowe zakwaterowanie, dodatki za jazdę w niedzielę, święta, nadgodziny oraz nocki
  • przewóz osób na lokalnych trasach

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • oferta także dla osób bez doświadczenia!
  • prawo jazdy kat. D oraz doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2100€ brutto + diety 12€ + zakwaterowanie
  • legalne zatrudnienie oraz dostęp do wszelki świadczeń socjalnych
  • nowoczesną flotę
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opiekę konsultanta w j. polskim

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bergermann