CEFahrer jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga  znaleźć lepszą pracę na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii dla ponad 300 kierowców C+E. Dysponujemy aktualnymi ofertami pracy u sprawdzonych pracodawców.

Kierowca kat. CE Niemcy

Stuttgart
Stuttgart_CE_Tandem_0419

Obowiązki

  • Praca na terenie Niemiec w okolicach Stuttgartu

  • Tandem

  • Praca bez systemu

  • Praca 4 dni w tygodniu (40-50h tygodniowo)

Wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E

  • Doświadczenie na tandemie

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Zarobki nawet do 2600 Euro + Diety 12,

  • Wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin,

  • Pomoc w zakwaterowaniu,

  • umowa bezterminowa po okresie próbnym,

  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

  • niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

  • niemiecki socjal: Kinder geld!

  • możliwość zdobycia doświadczenia w  niemieckiej firmie,

  • kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.

Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)

KRAZ 13922

W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że:

administratorem danych jest Michał Zarych CEFahrer z siedzibą ul. Jedności Narodowej 176/9, 50-302 Wrocław, NIP 8982175997
podanie danych jest dobrowolne
dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji
kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu
zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl
nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych)
Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Stuttgart

CEFahrer