Praca Kierowca kat. C - transport międzynarodowy

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Poszukujemy kierowców na kat. C do pracy na trasach międzynarodowych

Kierowca kat. C - transport międzynarodowy

Częstochowa

Obowiązki

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększeniem floty i odbiorem nowych samochodów, gdzie dla wygody kierowcy spanie jest w kabinie, a nie „kurnik” na dachu.
Samochody, na które poszukujemy kierowców to Iveco Daily 7,2 DMC, 16 paletówka, obustronna firana, dach suwany na zamek, winda + paleciak. Nasz park samochodowy składa się wyłącznie z nowej floty, nie użytkujemy aut starszych niż 3 lata.
Dodatkowo dla zapewnienia lepszego komfortu pracy kierowy w naszych samochodach nie ma fotela pasażera, dzięki czemu jest zdecydowanie więcej miejsca w kabinach.
Polskie biuro naszej firmy mieści się pod Kluczborkiem (woj. opolskie). Jest to dla Ciebie zbyt duża ilość kilometrów? To nie problem, jesteśmy w stanie wypracować z Tobą odpowiednie rozwiązanie, które zapewni zminimalizowanie kosztów i czasu dojazdów do naszej siedziby.

Wymagania

Czego wymagamy od Kandydatów poza chęcią do pracy?
- prawa jazdy kat. C
- świadectwa kwalifikacji / kod 95
- karty kierowcy
- mile widziane doświadczenie na kat. C lub kat. B
- sumienność i dyspozycyjność
- dbania o powierzony samochód.

Oferujemy

Co możemy zaoferować?
- przede wszystkim dogodny dla Ciebie system pracy – możliwa praca w zmianach 2/1, 3/1, 4/1, 6/2, 8/2
- chcesz być częściej w domu - u nas to możliwe, w takim przypadku
proponujemy system pracy od poniedziałku do piątku, każdy weekend w domu. W tym systemie w większości przypadków będziesz miał
możliwość zjazdu autem do miejsca zamieszkania
- atrakcyjne wynagrodzenie – 6.000 - 7.000 zł netto+ premia
- umowę o pracę oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego
- wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo
- naszych spedytorów nastawionych na współpracę z kierowcami, którzy zawsze pomogą rozwiązać bieżące problemy
- własny parking w Niemczech, oraz mieszkania dla kierowców,
gdzie w zdecydowanie lepszym miejscu niż parking autostradowy, zrobisz pauzę weekendową
- jazda wyłącznie po krajach Europy Zachodniej (nie jeździmy na wyspy)
- w dalszej perspektywie pracy możliwość zatrudnienia w naszym oddziale w Niemczech LEADER Logistik GmbH.

Jeśli nasza oferta wzbudziła w Tobie zainteresowanie, nie zwlekaj – zadzwoń lub napisz.
539 529 499- Katarzyna

Prosimy o dopisanie klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych.