Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca kat. C+E Chłodnia

ikona Dodano: 26.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Firma Wielkopolski Indyk będąca liderem na rynku w swojej branży, obecnie poszukuje kandydatów do dystrybucji własnych produktów po kraju i Europie na stanowisko: Kierowca kat. C+E

Kierowca kat. C+E Chłodnia
Bolesławiec

Obowiązki

- sprawdzanie stanu technicznego auta przed wyruszeniem w trasę,
- zabezpieczenie przewożonego ładunku,
- prowadzenie dokumentacji,
utrzymanie czystości pojazdu.

Wymagania

· Prawo jazdy kat. C+E oraz kurs na przewóz rzeczy
· Karta kierowcy
· Doświadczenie w transporcie drogowym
· Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
· Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
· Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
· Konkurencyjne wynagrodzenie
· Wyjazdy 2, 3 i 5 dniowe.
· Pracę z zachowaniem norm czasu pracy
· Elastyczne podejście do systemu pracy
· Nowoczesną flotę
· Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.