Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca kat. C+E

Dodano: 09.12.2021

ARSANIT to jedna z najbardziej dynamicznych firm produkcyjnych w branży chemii budowlanej, działająca w sektorze B2B, z całkowicie polskim kapitałem i 19-letnią historią. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Konin
09/2021/K/C+E

Obowiązki

  • dystrybucja materiałów budowlanych
  • dbanie o powierzone mienie firmy
  • prowadzenie dokumentacji jazdy
  • konserwacja i utrzymanie czystości pojazdu

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • sumienność i kultura osobista
  • aktualne badania
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywacyjny system wynagrodzenia
  • nowoczesny tabor
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym między innymi: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny, kartę Benefit/Medicover, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe dla pracownika i rodziny

Dodatkowymi atutami będą:
- kilkuletnie doświadczenie w transporcie krajowym
- bardzo dobra znajomość GOP