Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca kat. B Chłodnia transport międzynarodowy

ikona Warszawa
ikona Dodano:01.11.2022

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Kierowca kat. B Chłodnia transport międzynarodowy

Warszawa

Obowiązki

  • Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.
  • 1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)
  • Stały kontakt z Dyspozytorem
  • Obrót dokumentów przewozowych
  • Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

Nasze oczekiwania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.
  • Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)
  • Znajomość topografii Europy
  • Gotowość do pracy
  • Uczciwość i przyzwoitość
  • Paszport
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane uprawnienia ADR

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą
  • Nowoczesna flota samochodowa
  • Nowe Sprintery- Maksymalny wiek auta to 3 lata
  • Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)
  • Wysokie zarobki
  • Cztery rodzaje wynagrodzenia (do wyboru)
  • Terminowość płatności
  • Przyjemna atmosfera
  • Możliwość wykonywania uprawnień ADR
Skontaktuj się z nami przez GoWork lub telefonicznie 724361833 Zadzwoń od 08:00 do 16:00

ikonaWarszawa
Hi-Tec sp. z o. o.