Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca kat C

ikona Dodano: 13.06.2022

Firma transportowa BACATRANS poszukuje kierowcy z kat B do rozwożenia towarów neutralnych na terenie Krakowa i okolic .

Kierowca kat C
Kraków

Obowiązki

Kierowca wstawia się na załadunek w Krakowie na magazynie przy ul . Płk Dąbka w godzinach między 7 a 8 rano .
Magazynier ładuje towar na samochód typu bus z windą i paleciakiem .
Po załadunku towaru kierowca rozwozi towar po klientach na terenie Krakowa oraz okolic .
W ciągu dnia do rozładunku jest między 8 a 12 miejsc , które samodzielnie rozładowujemy za pomocą windy i paleciaka .
Czasami są również do odbioru towary od klientów , które dostarczamy na magazyn .
Po rozładunku wracamy na magazyn.
Średni czas pracy w ciągu dnia to 8 godz max i nie jezdzimy więcej jak 250 km dziennie.

Wymagania

  • wymagane minimum półroczne doświadczenie , oraz znajomość topografii woj. Małopolskiego

  • prawo jazdy kat C

  • Mile widziane uprawnienia ADR

  • karta kierowcy

  • aktualne uprawnienia i badania lekarskie

  • dbałości o najwyższą jakość realizowanych zadań

  • dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy

  • ERMINOWE WYNAGRODZENIA

  • WYNAGRODZENIE PŁATNE ZA DNIÓWKE 190/200 zł

  • jeden samochód , jeden kierowca , pojedyncza obsada

  • możliwość zabierania samochodu pod dom

  • umowa o prace , lub działalność ( Wyższe wynagrodzenie )

  • ubezpieczenie grupowe

  • szkolenia okresowe

  • miłą atmosferę

W razie zainteresowania pracą proszę o kontakt telefoniczny 516-148-171

ikonaKraków
BACATRANS SP Z. O O.