Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca kat C+E Autotrasnporter , system 2/2, 3/1 pełen etat + 48 576 172 002

ikona Frankfurt nad Menem
ikona Dodano: dzisiaj
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat
ikona Rekrutacja zdalna

Werkservice poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy – okolice Frankfurt nad Menem

Kierowca kat C+E Autotrasnporter , system 2/2, 3/1 pełen etat + 48 576 172 002
Frankfurt nad Menem

Obowiązki
Praca dotyczy transportu dalekobieżnego krajowego, przewóz aut głownie osobowych

Wymagania
    aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,
·         minimum roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E
·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego / angielskiego
·         dyspozycyjność do podjęcia pracy
·         doświadczenie na auto transporterach  mile  widziane, ale nie wymagane

Oferujemy
·         pracę w transporcie krajowym lub międzynarodowym;
·         pracę na Auto- transporterach
·         pracę w systemie 2/1 lub  3/1  , od poniedziałku do piątku  ok 3000€ brutto
system 2/2

Początkujący kierowca do przyuczenia   1600,00€ Brutto + 36,00€ diety

Z Doświadczeniem       1900,00€ brutto + 36,00€ diety

·         pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;
·         niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;
·         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
·         zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
·         pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania;
·         możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel+48 . 576 172 002 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: http://werkservice.eu/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

ikonaFrankfurt nad Menem
Werkservice