Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca i sprzedawca - catering w miejscu pracy

Dodano: przedwczoraj
Umowa zlecenie
Pełny etat
3000 - 5500 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Kierowca i sprzedawca - catering w miejscu pracy
Katowice

Kim jesteśmy

Firma cateringowa Sandwicz Szop dostarcza szeroką ofertę posiłków do biurowców, urzędów, szpitali.
Rozwijając się od 4 lat działamy aktualnie w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu i na Śląsku.
Poszukujemy osoby na stanowisko Kierowcy - Sprzedawcy.

Zakres obowiązków

Codzienna praca rozpoczyna się od pobrania towaru, spakowania do pojemników termoizolacyjnych, przygotowania do wyjazdu. Następnie dostawcy docierają do Klientów na stałej, codziennie tej samej trasie.
Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy - kasa fiskalna, terminal płatniczy, saszetka, wózek, pojemniki termo - każdy pracownik otrzymuje od nas do wyłącznego użytku.
Ważnym narzędziem z którego korzystamy jest aplikacja. Dzięki niej mamy sprawny kontakt z Klientami umożliwiając im zakupy online z możliwością płatności.
Pracujemy od poniedziałku do piątku, nigdy w święta i długie weekendy. Nie oczekujemy od pracowników niespodziewanych nadgodzin.
Dzień zaczynamy o godzinie 6:15 i w zależności od obsługiwanej trasy kończymy około 11:30-14:00.

Co oferujemy

Jesteśmy młodymi ludźmi. Dbamy o to by w firmie panowała przyjazna, pozytywna atmosfera. Nie ma niepotrzebnie sztywnej hierarchii. Uczymy pracowników wzajemnego wsparcia.
Kierowcy mogą liczyć na pomoc menadżera odpowiedzialnego za rozwój tras i kontakt z Klientami.
Każdy kierowca może również samodzielnie rozwijać swoją trasę co ma bezpośredni wpływ na wielkość zarobków.
Miesięczne zarobki to kwota netto między 3000 a 4000zł. Wymagamy własnego samochodu. Zwracamy pieniądze za paliwo.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Warunkiem udziału w rekrutacji jest przesłanie CV. Zdjęcie wiele mówi o człowieku dlatego prosimy o jego dołączenie.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji.