SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Kierowca cysterny C+E - ADR
Stuttgart

Opis stanowiska:
Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2 zmianowym, codzienny powrót do bazy)

Obowiązki:

  • Transport paliw płynnych
  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania:

  • Komunikatywny niemiecki
  • Prawo jazdy kat.B, C+E
  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta
Oferujemy:

  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • Możliwość zakwaterowania
  • Szkolenie przygotowujące
  • System 4/1
  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto od 3.000-4.000 EUR

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na Aplikuj lub kontakt telefoniczny 00 49 1772594870.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez __________ z siedzibą w ____________ zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest ____________ z siedzibą w __________________ przy ul. _______________. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Stuttgart

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH