Praca Kierowca ciężarówki - silosu Niemcy, system 3/1, niemiecka umowa

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
9000 - 11998 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Bay Logistik | THE BETTER CHOICE

Lider rynku świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy - około 250 - są kluczem do naszego sukcesu. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne pracujemy ramię w ramię. Specjalizujemy się w usługach logistycznych i spedycyjnych dla sypkich, nieopakowanych produktów i płynnych w przemyśle chemicznym.

Kierowca ciężarówki - silosu Niemcy, system 3/1, niemiecka umowa
Zielona Góra

Zadania

  • Krajowe i międzynarodowe przewozy
  • Transport, załadunek i rozładunek materiałów
  • Profesjonalna kontrola czyszczenia silosu / kontenera.
  • Praca w sposób czysty, bezpieczny i punktualny, zgodnie z przepisami wewnętrznymi i prawem
  • Uprzejma i kompetentna interakcja z naszymi klientami

Nasze oczekiwania wobec kierowcy

  • Co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów o masie 40 ton
  • Prawo jazdy CE wraz z kodem 95
  • Doświadczenie w ruchu na trasach długodystansowych
  • Doświadczenie w zakresie silosów, kontenerów jest korzystne, ale nie konieczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, jednak nie jest to konieczne
  • Znajomość języków obcych dodatkowym plusem
  • Wysoka gotowość do pracy i poczucie odpowiedzialności

Oferujemy

  • Bezpieczne i nowoczesne miejsce pracy z systemami bezpieczeństwa jazdy
  • Wynagrodzenie- jasno określone, system premiowy i zakładowy system emerytalny
  • Kontakt z polskim dyspozytorem przez cały okres pracy
  • Bezpłatne kursy dokształcając, pomoc w zakresie uzyskania świadczeń socjalnych
  • Praca na Niemieckiej umowie o pracę na pełny etat lub system 3/1
  • Nowoczesna flota pojazdów- klimatyzacja postojowa, system nawigacji
  • Rodzinne środowisko pracy z otwartą i uczciwą komunikacją

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie wybierz przyszłość z prawdziwymi perspektywami w Bay Logistik.
W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa pytań pod mailem dostępnym po kliknięciu opcji Aplikuj oraz telefonem z Panem Michałem Szyszkowskim +48 886 661 043

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).