Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca ciężarówki (prawo jazdy kat. C albo C+E), transport rusztowań

Dodano: 19.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
1700 - 2000 € / miesiąc

Kierowca ciężarówki (C albo C+E), transport rusztowań, Ravensburg południowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolic miasta Ravensburg: Kierowców ciężarówki do transportu rusztowań elewacyjnych. Wymagane jest prawo jazdy kat. C albo C+E.

Kierowca ciężarówki (prawo jazdy kat. C albo C+E), transport rusztowań
Ravensburg

Obowiązki

  • Miejsce pracy: okolice miasta Ravensburg, południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały, bezpośrednio w niemieckim zakładzie wynajmu i montażu rusztowań elewacyjnych z miasta 88370 Ebenweiler
  • Praca jest stacjonarna, tzn. w promieniu do ok. 80 km wokół siedziby niemieckiego pracodawcy
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 do 195 godzin + nadgodziny
  • Główne zadania:
  • Transport rusztowania ciężarówką
  • Załadunek i rozładunek rusztowań z ciężarówki
  • Pomoc przy montażu i demontażu rusztowań na budowach

Wymagania

  • Konieczne prawo jazdy na ciężarówkę kategorii C lub C+E
  • Doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań mile widziane, ale niekonieczne
  • Motywacja do pracy fizycznej jako pomocnik montera rusztowań elewacyjnych
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale konieczna motywacja do nauki zawodowych zwrotów po niemiecku, niezbędnych do konwersacji podczas pracy

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin
  • Stawka brutto: 13 do 15 euro / godz. (w zależności od kwalikikacji i stażu pracy)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1700 bis 2000 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika 7 euro / dzień (tylko pokoje 1-osobowe z internetem i własną lodówką)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: Aplikuj lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

www.PolFach.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922
Ravensburg
PolFach