Praca blisko granicy! Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana! Jeśli jesteś zainteresowany naciśnij APLIKUJ !!! Na pewno się skontaktujemy!!

Kierowca C lub C+E / Niemcy // zarobki do 2600 €
Całe niemcy

Obowiązki

  • Trasy daleko lub krótkobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe samochodami typu: firanka, plandeka, silos, cysterna, wywrotka, chłodnia, HDS, solówka
  • Możliwość pracy w systemie 2/1, 2, 2, 3/1, 4/1, 4/2, 6/2 lub od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C lub C+E
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( PROSIMY również pytać o oferty BEZ JĘZYKA
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja
  • Wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C lub C+E z kodem 95

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa do 2600€ + diety 36/24/12€ ( w zależności od tras)
  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Oferty na terenie całych Niemiec - także blisko granicy
  • Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych, Kindergeld
  • Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach
  • Terminowe, wysokie zarobki
  • Stabilna praca w dużych i rozwojowych niemieckich firmach
  • Zapewnione zakwaterowanie na bazie firmy

Masz więcej pytań?
Zadzwoń, a chętnie Ci pomożemy! +48 736 893 070

Więcej ofert znajduje się na:
www.sasa-r.eu/praca-kierowca-ce-niemcy/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Całe niemcy

SaSa Rekrutacja