BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C/C+E – 1900 EUR + 24 EUR diety + samochód służbowy do dyspozycji! (również bez doświadczenia)
Ibbenbüren
DEL-FOR/2017

Obowiązki
·        możliwość jazdy każdym zestawem (duża flota)
·        praca w systemie 4/1 bądź 8/2 (możliwa również praca bez systemu)
               ·        kursy krótkobieżne

Wymagania
·        podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
·        prawo jazdy C+E, karta kierowcy
·        ADR

Oferujemy
·        legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
·        wynagrodzenie codziennej diety
·        przestrzeganie czasu pracy kierowców
·        możliwość podjęcia pracy od zaraz
·        nowoczesną flotę
·        opiekę konsultanta w j. polskim

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 383.

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Anonymous

szefostwo to jakas porazka. Ciagle pytania co się robi w danym momencie (nie mają swojego gabinetu tylko siedzą razem ze wszystkimi). Przez to atmosfera caly czas napięta.

Europejska Agencja FRONTEX

Jakie zarobki ta firma proponuje za wykonywanie delegacji w Niemczech ?

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.