Oferta pracy w Niemczech na kategorię C - system 3/1!

Oferujemy 1700 Euro brutto + diety 24 Euro za dzień.

Oferta pracy od zaraz! Miejscowość: Frankfurt nad Menem!

Kierowca c
Niemcy

Obowiązki:

Praca kierowca C, trasy dalekobieżne i krótkobieżne na ternie Niemiec na zestawie typu: solówka!

Wymagania:

- Aktualne uprawnienia ( karta kierowcy, prawo jazdy z kodem 95)

-doświadczenie jako kierowca C

Oferujemy:

- terminowe, wysokie zarobki

-1700 Euro brutto podstawy

-diety 24 euro dziennie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

mikolaj1973

Odwiedzilem sasa w biurze we wroclawiu i jestem pod duzym wrazeniem. super mily kontakt i szczegolowe informacej na temat pracy. Jesli sie zdecyduje to na pewno pojade od nich!

Robert Suchecki

Konkretna firma. Informuja o rzeczywistym stanie pracy, nie wymyslaja rzeczy z kosmosu. Szczerze moge kazdemu polecic! jestem bardzo zadowolony!

Mirosław Milewski

Człowiek prędzej czy później zawsze wraca do swoich początków :)