Praca Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym oraz krajowym ,silos

Dodano: wczoraj

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca zawodowy kategorii C+E w ruchu międzynarodowym oraz krajowym , silos

Nasze wymagania

  • Mile widziani kierowcy z doświadczeniem na naczepach typu silos oraz z umiejętnością obsługi kompresora do rozładunku materiałów sypkich
  • Zatrudnimy także kierowców bez doświadczenia - do nauki
  • Preferowany kontakt telefoniczny

To oferujemy

  • Stabilną pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym ambitnym zespole w dobrej atmosferze

GOLIK TRANSPORT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną specjalizującą się w przewozach materiałów sypkich na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Informujemy, że administratorem danych jest Golik Transport Sp. z o.o. z siedzibą w Grotniki, ul. Słoneczna 7A (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym oraz krajowym ,silos
Bydgoszcz
Golik Transport Sp. z o.o. Sp. k.