Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca C+E w Niemczech

ikona Dodano: 05.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 2400 - 2500 € / miesiąc

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca C+E w Niemczech
Chemnitz
169

Obowiązki

  • prowadzenie zestawu z naczepą typu otwarta platforma lub tandem z dźwigiem. Auto będzie przypisane do kierowcy. Firma posiada Scanie i Mercedesy
  • przewóz materiałów budowlanych
  • trasy dalekobieżne po Niemczech, z reguły tygodniowe

Wymagania

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
  • doświadczenia jako kierowca CE 2 lata
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy

  • pracę stałą w zmianach dziennych, weekendy z reguły wolne
  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • nową flotę do dyspozycji – wiek pojazdów od 1 do 4 lat
  • niemieckie zarobki składające się z podstawy  na umowie od 2500 brutto + diety ustawowe
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaChemnitz
LUKSMANN HR