BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E - Niemcy – 3/1 lub bez systemu do 2250€ netto! Chłodnia!
49492 Westerkappeln (nad Munster)
DEL-WLC/2017

Obowiązki:

• jazda autem typu chłodnia – DAF XF 460

• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec

• praca pon-pt lub 3/1, możliwość zakwaterowania

•przewóz artykułów spożywczych, praca głównie nocą

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

• prawo jazdy  C+E, karta kierowcy

Oferujemy:

• wynagrodzenie 1600-2250€ netto zależne od systemu i klasy podatkowej

• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)

• nowoczesną flotę

• przestrzeganie czasu pracy kierowców

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• opiekę konsultanta w j. polskim

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 383

Adres do CV Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Europejska Agencja FRONTEX

Jakie zarobki ta firma proponuje za wykonywanie delegacji w Niemczech ?

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.

Julita

@blumblum poleciłbyś w takim razie Bergermann dla osób aplikujących na te stanowiska: http://bergermann.pl/oferty-pracy/? Będą takie warunki pracy jak w ogłoszeniu? Dasz wskazówkę jak się przygotować, żeby dostać pracę? Ułatwi to wielu osobom aplikację.