BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E – Niemcy – 2000 € + 600-800 € diety miesięcznie!
Monheim am rhein
DEL-LIC/2017

Obowiązki

  • przewóz różnych rzeczy na paletach
  • jazda autem typu naczepa
  • praca w systemie 3/1
  • kursy międzynarodowe

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy
  • uprawnienia ADR
  • minimum roczne doświadczenie

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
  • wynagrodzenie 2000 € brutto + 600-800  € diety miesięcznie
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • nowoczesną flotę
  • opiekę konsultanta w j. polskim

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.

Julita

@blumblum poleciłbyś w takim razie Bergermann dla osób aplikujących na te stanowiska: http://bergermann.pl/oferty-pracy/? Będą takie warunki pracy jak w ogłoszeniu? Dasz wskazówkę jak się przygotować, żeby dostać pracę? Ułatwi to wielu osobom aplikację.

blumblum

Rzetelna firma, godna polecenia, a co najważniejsze bardzo wiarygodna, oferują takie warunki pracy, jakie się poźniej dostaje, a co najważniejsze stawka się zgadza!!!