Praca Kierowca C+E chłodnia - system 2/1 - wysokie zarobki - niemiecka spedycja

Dodano: 24.11.2021

Kierowca C+E chłodnia - system 2/1 - wysokie zarobki - niemiecka spedycja
Rostock

Obowiązki
Zadania:
·         Transport głównie krajowy po Niemczech  na naczepie typu chłodnia

Wymagania
Wymagania:
·         doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie
·         niemiecki/angielski transportowy
·         karta kierowcy + kod 95,
·        chęć podjęcia współpracy długoterminowej,

Oferujemy
·         legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
·         atrakcyjny system płacy,
·         praca w systemie 2/1
·         zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.
·     stawka 120euro netto/dzień pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.+48  576 175 001 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: psAplikuj wpisując w tytule

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia kat95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”
Rostock
Werkservice