CE FAHRER jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie.

Kierowca C+E 3/1 od 18 lutego! 2350 euro!

Kolonia

Obowiązki

  • przewóz stali, makulatury, napojów
  • praca od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i karta kierowcy
  • komunikatywny język niemiecki

Oferujemy

  • System 3/1 = 2350€ +24€ diety Pon-Pią po 3 miesiącach 30€ dziennie
  • System 4/1 = 2550€ +24€ diety Pon-Pią po 3 miesiącach 30€ dziennie
  • możliwość zakwaterowania
  • umowa bezterminowa po okresie próbnym,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
  • niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!
  • niemiecki socjal: np. Kinder geld (pieniądze rodzinne)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej Firmie,
  • kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.
Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :) https://www.facebook.com/cefahrer/2dd8eeb6fb4b3e7516da57157386b263.pngCertyfikat KRAZ: 13922

W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że:

administratorem danych jest Michał Zarych CEFahrer z siedzibą ul. Jedności Narodowej 176/9, 50-302 Wrocław, NIP 8982175997
podanie danych jest dobrowolne
dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji
kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu
zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl
nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych)
Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kolonia

CEFahrer