BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca c+e
Niemcy
DEL-MT/2017

Obowiązki:

  • rozpoczęcie i zjazd z pracy w Legnicy
  • praca od pn-pt / wolne weekendy
  • trasy krajowe po Niemczech
  • jazda autem typu BDF

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy
  • minimum roczne doświadczenie
  • chęć do nauki jazdy na zestawach typu BDF

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
  • wynagrodzenie składające się z podstawy €1700 + €24 codziennej diety
  • 24 dni urlopu
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • nowoczesną flotę
  • opiekę konsultanta w j. polskim

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję