Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca C+E | plandeka | 2500 € | okolice Berlina

Dodano: 05.10.2021

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:

# Trasy dalekobieżne po Niemczech
# Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu plandeka
# Praca w systemie 3/1 lub bez systemu

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

# Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
#Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
#Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
#Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca niemiecki oferuje:

#Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
# Terminowe, wysokie zarobki
– system 3/1: 2200€ brutto + diety dzienne 12 i 24€ netto
– bez systemu: 2500€ brutto + diety dzienne 12 i 24€ netto
# Stała, stabilna praca w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej
# Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
# Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
# Opłacanie składek emerytalnych
# Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: @ bądź telefonicznie pod numerem:
609 - pokaż numer telefonu -

Numer agencji (KRAZ): 14151

Informujemy, że administratorem danych jest SaSa Rekrutacja z siedzibą w Wrocław, ul. Legnicka 55c/2 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.