Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca C+E Międzynarodowy PL- SE- PL

ikona Gryfino
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Mobilna
ua-flag наймемо працівників з України

Kierowca C+E Międzynarodowy PL- SE- PL
Gryfino
SKANDYNAWIA

Obowiązki

- realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
- transport towarów na terenie Skandynawii
 - holowanie naczep
 - przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania

-   prawa jazdy kat. C+E oraz minimum 6 miesięcy doświadczenia w zawodzie kierowcy lub samych uprawnień i kwalifikacji oraz chęci do pracy
-   aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego
-   aktualnego kursu na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)
-   aktualnej karty kierowcy
-   umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
-   samodzielności i uczciwości

Oferujemy

Szukamy kierowcy do transportu międzynarodowego C+E w relacjach;

* Transport drobnicy w relacji Polska -Skandynawia-Polska, naczepa plandeka
* System pracy do ustalenie

ikonaGryfino
Firma Transportowa Trzciński Robert Trzciński