Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca C+E

ikona Dodano: 28.06.2022

Pawtrans już od prawie 40 lat dostarcza produkty spożywcze w cysternach do zakładów produkcyjnych i magazynów w całej Europie. Nasi kierowcy dbają o czystość i bezpieczeństwo przewożonych produktów, realizując zadania transportowe nowoczesnymi, bezpiecznymi pojazdami. Bogate wyposażenie aut oraz nowoczesne systemy wspomagające obsługę cysterny zapewniają kierowcom wysoki komfort i jakość wykonywanej pracy. Więcej na www.pawtrans.pl

Chcesz poznać szczegóły i dołączyć do naszego zespołu? Zadzwoń lub napisz na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

Kierowca C+E
Puławy

Opis stanowiska:

Kierowca C+E realizujący zlecenia w ruchu międzynarodowym lub krajowym, wykonujący załadunki i rozładunki cystern . Uprawnienia ADR nie są wymagane.
Kogo poszukujemy?
- Pana lub Panią lubiących podróżować po Europie w komfortowych warunkach, posiadających aktualne prawo jazdy kategorii C+E oraz kartę kierowcy.
- Doświadczonych Truckerów w prowadzeniu cystern spożywczych, kontenerów, silosów lub innych naczep.
- Młodych i ambitnych, chcących rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie podczas naszego programu szkoleń.
- Odpowiedzialnych i rozważnych, dbających o powierzone narzędzia pracy, zadowolenie klienta i przewożony produkt.

- Znających ale i posługujących się językiem angielskim, niemieckim lub francuskim w stopniu pozwalającym na porozumienie się z klientem.

Co oferujemy?

- Stałe zatrudnienie na dogodnych warunkach w formie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
- Wynagrodzenie, które zapewni stabilność finansową, poprzez atrakcyjną stawkę dzienną oraz dodatkową premię motywacyjną.
- System pracy gwarantujący przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy oraz zapewniający powroty do domu w regularnych odstępach co 1, 2, 3 tygodnie.
- Systemy bezpieczeństwa i automatyczne czytniki opłat drogowych w które wyposażone są pojazdy, zapewnią wysoki komfort jazdy. Kabina w wersji premium zapewni maksymalną wygodę podczas odpoczynku, a system Mirror-cam zapewni kierowcy kontrolę nad otoczeniem pojazdu bez konieczności wychodzenia z auta.
- Efektywny i prosty sposób komunikacji ze spedytorem poprzez zaawansowany komunikator, wspomagający codzienną pracę kierowcy.
- Wyjazdy w trasę i powroty do domu zorganizowane w pełni przez firmę ze stałych punktów, według określonego harmonogramu.
- Finansowe i merytoryczne wsparcie w zakresie doskonalenia Twoich umiejętności i chęci rozwoju poprzez uczestnictwo w konkursach, wydarzeniach branżowych, projektach organizowanych przez firmę i naszych partnerów.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaPuławy
Pawtrans Holding sp. z o.o.