Praca Kierowca Bolt/Uber

Dodano: wczoraj
Umowa zlecenie
Pełny etat
2500 - 5000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Rekrutacja powstała, aby uławiać pracownikom znalezienie pracodawcy.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów.

Kierowca Bolt/Uber
Warszawa

Obowiązki

  • podpięcie auta na Uber, Bolt, Free Now.

Wymagania

  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat. B przynajmniej od dwóch lat,
  • psychotechnikę oraz badania lekarskie.

Oferujemy

  • Pełny etat,
  • Umowa zlecenia,
  • Organizację wypisu z licencji.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij zgłoszenie.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Warszawa
JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek