Dla naszego Klienta - duzej firmy przewozowo - transportowej w München poszukujemy pilnie

10  kierowcow   autobusow  liniowych

KIEROWCA AUTOBUSU LINIOWEGO (Niemcy, 3241224)
Monachium
Numer referencyjny: KA/Niemcy/jobs.pl

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie autobusu liniowego w mieściei na peryferiach - minimum 5 tras przejazdu
  • kontakt  z  pasażerem i z biurem w języku niemieckim
  • dbanie o powierzone  mienie - autobus
  • nie prowadzi się sprzedaży biletów - automat biletowy w autobusie

Oferujemy:

  • ponadtaryfowe wynagrodzenie + liczne dodatki do wynagrodzenia
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie załatwia pracodawca
  • 5 dniowe szkolenie (teoretyczne i praktyczne)

Wymagamy:

  • uprawnienia  do  wykonywania  zawodu   kierowcy  autobusu liniowego
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy Kat. D, Moduł 95, karta kierowcy
  • motywacja do pracy

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Monachium

JOBS.PL S.A.